Sada štětců 3 ks
Kód produktu: W831401
Slevová skupina: A
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 3 Velikost: č.8, 10 a 12
Podobné produkty
Popis produktu
Klasické ploché štetce s dřevěnou násadou vhodné pro výtvarné a umělecké účely. Počet kusů: 3 Velikost: č.8, 10 a 12Parametry produktu
| Kód produktu | W831401 |
| Ean produktu | 8590331329601 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka kartonu: | 38.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 53.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06243 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 96033010 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 30 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

