Papíry barevné A4, 35 listů, 80g
Kód produktu: W886464
Slevová skupina: A
• Formát: A4 • Počet listů: 34 (5 barev po 7 listech) • Gramáž papíru: 80 g
Podobné produkty
Popis produktu
• Formát: A4 • Počet listů: 34 (5 barev po 7 listech) • Gramáž papíru: 80 gParametry produktu
| Kód produktu | W886464 |
| Ean produktu | 8590331239856 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 24.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03722 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 10 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

