43244 Párty nafukovací držák nápojů - kaktus, 94 x 70 cm
Kód produktu: W004711
Slevová skupina: A
- Výprodej
Dopřej si relax u vody nebo v bazéně! Nezapomínej však v těchto horkých letních dnech na pitný režim! Nafukovací držák ve tvaru kaktusu bude ...
Podobné produkty
Popis produktu
Dopřej si relax u vody nebo v bazéně! Nezapomínej však v těchto horkých letních dnech na pitný režim! Nafukovací držák ve tvaru kaktusu bude ideálním a stylovým společníkem do vody! Díky jeho stabilní konstrukci se nemusíš bát, že by se převrátil! Párty držák má 8 otvorů. Velikost: 94 x 70 cmParametry produktu
| Kód produktu | W004711 |
| Ean produktu | 6942138967272 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Vhodné pro: | Teenagera |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 19.8 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.5 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03900 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

