Plovák Krtek 42x32 cm
Kód produktu: W170607
Slevová skupina: B
- Výprodej
Plovák krtek. Rozměry 42x32 cm. Jen modrá barva.
Podobné produkty
Popis produktu
Plovák krtek. Rozměry 42x32 cm. Jen modrá barva.Parametry produktu
| Kód produktu | W170607 |
| Ean produktu | 8590331706075 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 31.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 44.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 34.0 cm |
| Výška balení: | 45.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 65.0 cm |
| Výška kartonu: | 85.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18233 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

