Párty škraboška MIX 16x7 cm, 6 ks
Kód produktu: W039264
Slevová skupina: A
- Výprodej
Papírová párty škraboška MIX o velikosti 16x7 cm. Balení obsahuje 6 ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Papírová párty škraboška MIX o velikosti 16x7 cm. Balení obsahuje 6 ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W039264 |
| Ean produktu | 8590331993710 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 864 |
| Země původu: | CN |

