Párty trumpetky Duha 6ks
Kód produktu: W008536
Slevová skupina: A
Párty trumpetky s motivem duhy nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě! Počet kusů: 6
Podobné produkty
Popis produktu
Párty trumpetky s motivem duhy nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě! Počet kusů: 6Parametry produktu
| Kód produktu | W008536 |
| Ean produktu | 8590331921317 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 29.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 53.0 cm |
| Šířka kartonu: | 46.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

