Párty svíčka "?" Zlatá
Kód produktu: W017588
Slevová skupina: A
Párty svíčka ve tvaru "?". Dekorace
Podobné produkty
Popis produktu
Párty svíčka ve tvaru "?". DekoraceParametry produktu
| Kód produktu | W017588 |
| Ean produktu | 8590331938827 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 8+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.3 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 57.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 44.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09029 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 34060000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

