Penál etue 21x8 cm ZIP
Kód produktu: W019948
Slevová skupina: A
- Výprodej
Penál etue o velikosti 21x8 cm ZIP. 6 různých barevných variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Penál etue o velikosti 21x8 cm ZIP. 6 různých barevných variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W019948 |
| Ean produktu | 8590331942527 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 80.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 70.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.28000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029298 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 6 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

