Penál etue 21x4,5x7 cm
Kód produktu: W019979
Slevová skupina: A
- Výprodej
Penál etue 21x4,5x7 cm mix 3 barev - zelená, žlutá, oranžová
Podobné produkty
Popis produktu
Penál etue 21x4,5x7 cm mix 3 barev - zelená, žlutá, oranžováParametry produktu
| Kód produktu | W019979 |
| Ean produktu | 8590331942831 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 11.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.21000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 42029219 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

