Krtkovi kamarádi - dekorace assort
Kód produktu: W040721
Slevová skupina: C
Pěnová dekorace Krtečkových kamarádů, samolepící, 3 motivy, velikost 24 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Pěnová dekorace Krtečkových kamarádů, samolepící, 3 motivy, velikost 24 cmParametry produktu
| Kód produktu | W040721 |
| Ean produktu | 8595146166052 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 350 |
| Země původu: | CN |

