Piano - dotyková dečka pro nejmenší 73 x 29 cm
Kód produktu: W116813
Slevová skupina: A
Piano v podobě dotykové dečky pro malé muzikanty. Dotykem kláves, zvířátek a hvězdiček se aktivují zvukové efekty. Při hře si děti rozvíjí smyslové ...
Podobné produkty
Popis produktu
Piano v podobě dotykové dečky pro malé muzikanty. Dotykem kláves, zvířátek a hvězdiček se aktivují zvukové efekty. Při hře si děti rozvíjí smyslové vnímání a motoriku. Rozměry: 73 x 29 cm Baterie 3xAA nejsou součástí balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W116813 |
| Ean produktu | 8590331168132 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA, nejsou součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 34.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 35.0 cm |
| Výška balení: | 28.0 cm |
| Délka kartonu: | 72.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 18 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

