Pískací kostka - Krtek
Pískací kostka z bezpečného materiálu pro miminka z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtečka a jeho kamarádů přinese dětem velkou zábavu. Každá ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pískací kostka z bezpečného materiálu pro miminka z kolekce s oblíbenými postavičkami Krtečka a jeho kamarádů přinese dětem velkou zábavu. Každá stěna kostky je jinak barevná a je na ní zobrazen buď Krteček nebo jeho kamarádi. Kostka vydává pískací zvuk.
Parametry produktu
| Kód produktu | W170600 |
| Ean produktu | 8590331706006 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 12.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 17.0 cm |
| Šířka balení: | 31.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 64.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17280 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

