Nafukovací válec Krtek
Kód produktu: W170604
Slevová skupina: B
Podnětná hračka podporuje vnímavost, neboť je na ní spoustu věcí k odhalení. Dětem přináší především radost a zábavu. Pestré obrázky Krtečka a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Podnětná hračka podporuje vnímavost, neboť je na ní spoustu věcí k odhalení. Dětem přináší především radost a zábavu. Pestré obrázky Krtečka a barevné rolničky upoutají dětskou pozornost a přispívají k rozvoji fantazie, koncentrace a fyzické síly. Podněcuje k prvním slůvkům. Hračka svým tvarem poskytuje oporu, která je základním předpokladem k tomu, aby se dítě pokoušelo postavit na nohy. Rozměry: 40 x 25 cm Doporučený věk: od 6 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W170604 |
| Ean produktu | 8590331706044 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 9.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Vhodné pro: | Kojence |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 14.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 16.0 cm |
| Výška balení: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 54.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

