Pistole vodní 13 cm
Kód produktu: W118339
Slevová skupina: A
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí! Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! ...
Podobné produkty
Popis produktu
Ve vodě nebo na souši, všude číhá nebezpečí! Buď připraven a měj po ruce svou vodní pistoli! Jen tak můžeš nepřítele překvapit jako první! Napumpuj vodu a střílej! Vodní pistole ti zajistí spoustu zábavy v horkých letních dnech. Varianty: bílá pistole zelená pistole žlutá pistole Velikost: 13 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118339 |
| Ean produktu | 8590331183395 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 29.0 cm |
| Šířka balení: | 29.0 cm |
| Výška balení: | 12.0 cm |
| Délka kartonu: | 90.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 74.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.20646 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 108 |
| Balení velké: | 216 |
| Země původu: | CN |

