Plavací sada I.
Kód produktu: W202307
Slevová skupina: C
Oblíbení vodní kamarádi do bazénu nebo do vany. Sada obsahuje čtyři plastové zvířátka: žlutá kačenka modrý delfín zelená žabka červená rybka Doporučený věk: 0+
Podobné produkty
Popis produktu
Oblíbení vodní kamarádi do bazénu nebo do vany. Sada obsahuje čtyři plastové zvířátka: žlutá kačenka modrý delfín zelená žabka červená rybka Doporučený věk: 0+Parametry produktu
| Kód produktu | W202307 |
| Ean produktu | 8594877004114 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 13.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06912 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | CZ |

