Člun nafukovací 29 cm
Kód produktu: W036498
Slevová skupina: A
Člun nafukovací. Rozměry 21,5x3x37 cm. Součástí pumpa. 2 varianty - červená, modrá. 2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Člun nafukovací. Rozměry 21,5x3x37 cm. Součástí pumpa. 2 varianty - červená, modrá. 2xAA baterie nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W036498 |
| Ean produktu | 8590331978571 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 21.5 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 82.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 57.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.18696 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 36 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

