Produkt byl přidán do oblíbených
Plavací sada II.
Kód produktu: W202308
Slevová skupina: C
Zvířata do vody v síťce, 5 ks. Sada plastových hraček do vody pro nejmenší. Obsahuje: dvě ryby, delfína, žábu a kačenku. Doporučený věk: od 1 roku.
Podobné produkty
Popis produktu
Zvířata do vody v síťce, 5 ks. Sada plastových hraček do vody pro nejmenší. Obsahuje: dvě ryby, delfína, žábu a kačenku. Doporučený věk: od 1 roku.Parametry produktu
| Kód produktu | W202308 |
| Ean produktu | 8594877004145 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 43.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.00001 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 15 |
| Země původu: | CZ |

