Plavací vesta Krtek 45x50 cm
Kód produktu: W170303
Slevová skupina: B
Nejen kruhy a rukávky zajistí bezpečí vašich dětí u vody. Co takhle plavací vesta? To je také správná volba. Dětská plavací vesta s motivy ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nejen kruhy a rukávky zajistí bezpečí vašich dětí u vody. Co takhle plavací vesta? To je také správná volba. Dětská plavací vesta s motivy Krtečka a jeho kamarádů je skladná, bezpečná, snadno se nafukuje a vyfukuje. Je bez ftalátů a s bezpečnostními ventily. Děti mohou využít vestičku buď ke hře ve vodě nebo k výuce plavání. Vesta má nafukovací límce a nastavitelné přezky. Rozměry: 45 x 50 cm Doporučený věk: 3-6 letParametry produktu
| Kód produktu | W170303 |
| Ean produktu | 8590331703036 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3-6 |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 18.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01966 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95062900 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

