31042 Plážový míč, ovoce, 46 cm
Kód produktu: W004654
Slevová skupina: A
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody ani na zahradě! S originálním plážovým míčem se jistě nebudeš nikdy nudit! ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nafukovací míč patří k hračkám, které v létě nesmí chybět u žádné vody ani na zahradě! S originálním plážovým míčem se jistě nebudeš nikdy nudit! Kterého ovoce si vybereš? Velikost: 46 cm Doporučený věk: od 2 letParametry produktu
| Kód produktu | W004654 |
| Ean produktu | 6942138970920 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 2.5 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.01600 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

