Plechové kolečko - modré 82x42x35 cm - Český obal
Kód produktu: W056678
Slevová skupina: B
- Novinka
Plechové kolečko - modré - Český obal. Rozměr kolečka 82x42x35 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Plechové kolečko - modré - Český obal. Rozměr kolečka 82x42x35 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W056678 |
| Ean produktu | 8590331043804 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.3 kg |
| Délka výrobku: | 48.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 37.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 12.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.02131 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CN |

