Produkt byl přidán do oblíbených
Medvěd plyšový 48 cm
Kód produktu: W041201
Slevová skupina: C
Jemný plyšový medvídek o velikosti cca 48 cm (celé tělo), sedící 33 cm. Věk 0+
Podobné produkty
Popis produktu
Jemný plyšový medvídek o velikosti cca 48 cm (celé tělo), sedící 33 cm. Věk 0+Parametry produktu
| Kód produktu | W041201 |
| Ean produktu | 8592386073218 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 48.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 63.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 58.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.16443 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 30 |
| Země původu: | CN |

