Produkt byl přidán do oblíbených
Usínáček lenochod New Baby Sloth 25cm
Kód produktu: W045858
Slevová skupina: C
Objevte kouzlo společně stráveného času a rozvíjejte smysly svého dítěte s tímto jedinečným plyšákem SlothToys z kolekce SlothToys od New Baby. . ...
Podobné produkty
Popis produktu
Objevte kouzlo společně stráveného času a rozvíjejte smysly svého dítěte s tímto jedinečným plyšákem SlothToys z kolekce SlothToys od New Baby. . Díky měkkému materiálu a půvabnému designu se stane oblíbeným společníkem vašeho miminka na dlouhá léta. Plyšák New Baby Sloth z kolekce hraček Sloth Toys bude dokonalým společníkem pro miminka od prvního dne života. Bude ideální na cesty i ke zklidnění před spaním. Produkty značky New Baby jsou certifikovány a splňují evropské normy."Parametry produktu
| Kód produktu | W045858 |
| Ean produktu | 8596164140239 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 25.0 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CN |

