Grabolo Základní hra
Kód produktu: W040208
Slevová skupina: C
"GRABOLO je rychlá kontaktní postřehová hra. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a ty musíš ...
Podobné produkty
Popis produktu
"GRABOLO je rychlá kontaktní postřehová hra. Dokaž, že máš u stolu nejlepší oči a nejrychlejší ruce. Kostky určí kombinaci barvy a čísla a ty musíš rychle reagovat. Cílem hry je získat předepsaný počet karet. Plechová krabička obsahuje 36 plastových voděodolných karet, 1 barevnou kostku a 1 kostku s čísly Hra je určena pro 3 - 5 hráčů, trvá 8 - 10 minut, doporučený věk 6 - 99 let."Parametry produktu
| Kód produktu | W040208 |
| Ean produktu | 8595557507840 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 0.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95049080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 64 |

