Produkt byl přidán do oblíbených
Prak s vodními bombami 4 ks
Kód produktu: W118145
Slevová skupina: A
Prak s vodními bombami. Velikost praku 21 cm. Obsahuje prak, 4 vodní bomby. 2 varianty - zelená, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Prak s vodními bombami. Velikost praku 21 cm. Obsahuje prak, 4 vodní bomby. 2 varianty - zelená, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W118145 |
| Ean produktu | 8590331181452 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 30.0 cm |
| Šířka balení: | 45.0 cm |
| Výška balení: | 15.0 cm |
| Délka kartonu: | 37.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04144 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

