Projektor ovečka s hudbou 35 cm
Kód produktu: W038404
Slevová skupina: A
Projektor ovečka s hudbou. Velikost 35 cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Tlačítko on/off, ovládání hlasitosti, světelná projekce noční oblohy, melodie.
Podobné produkty
Popis produktu
Projektor ovečka s hudbou. Velikost 35 cm. Baterie 3xAAA nejsou součástí. Tlačítko on/off, ovládání hlasitosti, světelná projekce noční oblohy, melodie.Parametry produktu
| Kód produktu | W038404 |
| Ean produktu | 8590331988082 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3*AAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 37.5 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 69.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08073 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

