Traktor - nakladač
Kód produktu: W023693
Slevová skupina: C
Traktor - nakladač
Podobné produkty
Popis produktu
Traktor - nakladačParametry produktu
| Kód produktu | W023693 |
| Ean produktu | 4810344036735 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,000 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1 |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.0 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 48.5 cm |
| Výška výrobku: | 21.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 49.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | BY |

