Huntsman Průzkumnická pistole X6 21 cm
Kód produktu: W282201
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Pistole na pěnové náboje Huntsman X6. Sviňák Ramiréz uprchl z vězení a ty musíš za ním do kanálu, kam se velká zbraň nehodí? Vyzbroj se průzkumnickou X8. Velikost: 21 cmParametry produktu
| Kód produktu | W282201 |
| Ean produktu | 048242919018 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 4.0 cm |
| Šířka balení: | 25.0 cm |
| Výška balení: | 23.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06136 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

