Revolver X8 Huntsman 32 cm
Kód produktu: W282207
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Spolehlivá příruční bubínková zbraň lovce! Když zahlédneš hledaného zločince v davu, stačí jen tasit! Počet nábojů: 8 (v balení) Velikost: 32 cm Doporučený věk: od 6 letParametry produktu
| Kód produktu | W282207 |
| Ean produktu | 048242919131 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 36.0 cm |
| Šířka výrobku: | 5.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 36.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04521 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

