Razítko dřevěné zvířátko
Kód produktu: W009794
Slevová skupina: A
Skvělá zábava s razítky, díky které vaše děti procvičují nejen svou fantazii a kreaitivitu, ale také jemnou motoriku. Razítko dřevěné mix ...
Podobné produkty
Popis produktu
Skvělá zábava s razítky, díky které vaše děti procvičují nejen svou fantazii a kreaitivitu, ale také jemnou motoriku. Razítko dřevěné mix zvířátek přitlačte na čistý papír a můžete tisknout. Razítka je možné tímto způsobem kombinovat, děti si mohou vytvářet své vlastní příběhy. *Uvedená cena je za 1 ks. Nelze vybrat motiv, zasíláme náhodně.Parametry produktu
| Kód produktu | W009794 |
| Ean produktu | 8590331922819 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 42.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.04082 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030099 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 1920 |
| Země původu: | CN |

