Razítko oválné - safari
Kód produktu: W889171
Slevová skupina: A
Razítko oválné - safari. 48 ks v display boxu.
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko oválné - safari. 48 ks v display boxu.Parametry produktu
| Kód produktu | W889171 |
| Ean produktu | 8590331255160 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.6 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 48 ks |
| Kusů v displayi: | 48 ks |
| Objem kartonu: | 0.04870 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 960 |
| Země původu: | CN |

