Robot na setrvačník 12 cm
Kód produktu: W047834
Slevová skupina: A
Robot na setrvačník. Rozměry 9,5x6,3x12 cm. Display box 12 ks. 3 varianty - zelená, modrá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Robot na setrvačník. Rozměry 9,5x6,3x12 cm. Display box 12 ks. 3 varianty - zelená, modrá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W047834 |
| Ean produktu | 8590331019328 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 9.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.3 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 31.6 cm |
| Šířka balení: | 30.4 cm |
| Výška balení: | 12.4 cm |
| Délka kartonu: | 62.5 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 39.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.08044 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 72 |
| Země původu: | CN |

