ROCK BUGGY Goliash RC 44 cm - Český obal
Kód produktu: W280245
Slevová skupina: B
ROCK BUGGY se neptá kudy vede cesta. Jede si kam se mu zlíbí. Nezastaví ho tráva, nerovnosti ani velké šutry. Není to sprinter, který trhá asfalt, ...
Podobné produkty
Popis produktu
ROCK BUGGY se neptá kudy vede cesta. Jede si kam se mu zlíbí. Nezastaví ho tráva, nerovnosti ani velké šutry. Není to sprinter, který trhá asfalt, protože asfalt je jen pro ty, kteří si neumí jít vlastní cestou. Tuto nadupanou novinku od Rock Buggy nic nezastaví. Legendární Goliash přijíždí na super náhonu 4x4 s velkými koly, které zdolají i ty nejtěžší překážky a terény. Tak neváhej a pusť se do zdolávání nedostupných terénů. offroad s nadměrnými přilnavými pneumatikami XXL dva motory, náhon 4x4 odolné pérování super vzorek a drážkování rychlost 10 km/h bezkonkurenční prostupnost terénem vylepšený ergonomický vysílač s frekvencí 2,4 GHz (navzájem se neruší) přední světla svítí vhodné do různých terénů (písek, sníh, bláto, apod.) Napájení: auto má bateriový pack + ovladač 3x1,5V 'AA' (jsou součástí) doba dobíjení 5-6 hodin Výdrž: až 20 min Rozměry: 44 x 27 x 22 cm Doporučený věk: od 5 letParametry produktu
| Kód produktu | W280245 |
| Ean produktu | 8590331331017 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 2,900 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | battery pack - auto součástí; 3xAA - ovladač součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 2.9 kg |
| Délka výrobku: | 65.0 cm |
| Šířka výrobku: | 35.0 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Délka balení: | 66.0 cm |
| Šířka balení: | 61.0 cm |
| Výška balení: | 69.0 cm |
| Délka kartonu: | 66.0 cm |
| Šířka kartonu: | 61.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.27779 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 8.40 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 2 |
| Balení velké: | 4 |
| Země původu: | CN |

