Rohy čertovské svítící (blikající)
Kód produktu: W880437
Slevová skupina: A
Rohy čertovské blikající. Součástí baterie 3x LR44(AG13).
Podobné produkty
Popis produktu
Rohy čertovské blikající. Součástí baterie 3x LR44(AG13).Parametry produktu
| Kód produktu | W880437 |
| Ean produktu | 8590331340637 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | LR44(AG13) |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.0 cm |
| Výška výrobku: | 1.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 67.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 66.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.18130 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

