Royal Breeds - Kůň 20 cm s hříbátkem 8 cm
Kód produktu: W282007
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Hříbátko má svoji maminku velmi rádo. Vždy když se k němu nakloní dá jí pusinku. Součástí balení je jablko, mrkev a kartáč na rozčesání jejich krásné hřívy. Velikost koní: 18 a 11 cmParametry produktu
| Kód produktu | W282007 |
| Ean produktu | 048242850045 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 30.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 24.5 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 31.0 cm |
| Výška balení: | 26.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07425 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

