Royal Breeds - Kůň s hřebenem 18 cm
Kód produktu: W282006
Slevová skupina: D
Podobné produkty
Popis produktu
Royal Breeds - Kůň s hřebenem. Velikost 18 cm. 4 varianty - quarter, arabic, dapple mare, dapple stallion.Parametry produktu
| Kód produktu | W282006 |
| Ean produktu | 048242850014 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 24.0 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 43.5 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05316 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

