Royal Breeds Kůň s doplňky 17 cm
Kód produktu: W282015
Slevová skupina: D
- Výprodej
Podobné produkty
Popis produktu
Royal Breeds Koník s ohradou. Velikost 17 cm. Obsahuje také různé příslušenství. Zadní strana obalu se otevírá jako vrata do stájí. 2 varianty - hnědý, šedý.Parametry produktu
| Kód produktu | W282015 |
| Ean produktu | 048242850977 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 31.5 cm |
| Délka balení: | 7.0 cm |
| Šířka balení: | 33.0 cm |
| Výška balení: | 31.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.6 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04939 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

