Rýč Krtek žlutý 49cm
Kód produktu: W013256
Slevová skupina: B
Rýč Krtek - hračka na písek či zahradu ve žluté barvě pro všechny milovníky Krtečka. Délka hračky je 49 cm. Doporučený věk: od 3 let.
Podobné produkty
Popis produktu
Rýč Krtek - hračka na písek či zahradu ve žluté barvě pro všechny milovníky Krtečka. Délka hračky je 49 cm. Doporučený věk: od 3 let.Parametry produktu
| Kód produktu | W013256 |
| Ean produktu | 8590331930821 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 49.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 70.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11025 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 20 |
| Země původu: | HU |

