Sáček ORGANZA Hvězdy 17x23 cm Vánoce
Kód produktu: W032109
Slevová skupina: A
Sáček ORGANZA Hvězdy o velikosti 17x23 cm Vánoce. 2 barevné provedení: zlatý, stříbrný.
Podobné produkty
Popis produktu
Sáček ORGANZA Hvězdy o velikosti 17x23 cm Vánoce. 2 barevné provedení: zlatý, stříbrný.Parametry produktu
| Kód produktu | W032109 |
| Ean produktu | 8590331971220 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Zima-Vánoce |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 55.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 50.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.09625 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39232990 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 100 |
| Balení velké: | 5050 |
| Země původu: | CN |

