Sada na písek 7 ks
Kód produktu: W047509
Slevová skupina: A
- Akce
Sada na písek 7 ks. Součástí kbelík, 2 lopatky, sítko, hrabičky, 2 formičky.
Podobné produkty
Popis produktu
Sada na písek 7 ks. Součástí kbelík, 2 lopatky, sítko, hrabičky, 2 formičky.Parametry produktu
| Kód produktu | W047509 |
| Ean produktu | 8590331015795 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 22.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 17.0 cm |
| Šířka výrobku: | 7.0 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 90.0 cm |
| Šířka balení: | 37.0 cm |
| Výška balení: | 41.0 cm |
| Délka kartonu: | 91.5 cm |
| Šířka kartonu: | 379.5 cm |
| Výška kartonu: | 85.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 2.96892 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 120 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

