Sada na písek hrad
Kód produktu: W053840
Slevová skupina: C
"Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku. Výška kyblíku cca 29 cm."
Podobné produkty
Popis produktu
"Skvělá sada hraček na písek, najdeš v ní vše co na písku budeš potřebovat. Sada obsahuje: kyblík, konývku, hrabičky, lopatičku, bábovičku. Výška kyblíku cca 29 cm."Parametry produktu
| Kód produktu | W053840 |
| Ean produktu | 8000796014078 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 0+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 58.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

