Razítko samotiskací emotikony
Kód produktu: W033196
Slevová skupina: A
Razítko samotiskací emotikony. 24 ks v display boxu. 9 různých emotikonů (měsíc, hvězda, zamračený smajlík, usmívající se smajlík, brečící ...
Podobné produkty
Popis produktu
Razítko samotiskací emotikony. 24 ks v display boxu. 9 různých emotikonů (měsíc, hvězda, zamračený smajlík, usmívající se smajlík, brečící smajlík, naštvaný smajlík, palec nahoru, palec dolů, mráček, sluníčko).Parametry produktu
| Kód produktu | W033196 |
| Ean produktu | 8590331972852 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 3.0 cm |
| Šířka výrobku: | 3.0 cm |
| Výška výrobku: | 4.5 cm |
| Délka balení: | 14.0 cm |
| Šířka balení: | 5.0 cm |
| Výška balení: | 21.5 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 33.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.05386 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

