Vodové barvy se štetcem 12 ks
Kód produktu: W811202
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Vodové barvy se štětcem - 12 ks • Dobře schnou, malá krycí schopnostParametry produktu
| Kód produktu | W811202 |
| Ean produktu | 8590331249596 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.5 cm |
| Šířka výrobku: | 24.5 cm |
| Výška výrobku: | 1.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06182 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 32131000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 72 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

