Set karneval - pirátský pásek
Kód produktu: W026107
Slevová skupina: A
- Výprodej
Karnevalový set - pirátský pásek
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set - pirátský pásekParametry produktu
| Kód produktu | W026107 |
| Ean produktu | 8590331955701 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.8 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 15.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 300 |
| Země původu: | CN |

