Set karneval - princezna světle modrá
Kód produktu: W026052
Slevová skupina: A
Karnevalový set - princezna. Obsahuje: sukně, korunka, cop, hůlka Délka šatů: 29cm
Podobné produkty
Popis produktu
Karnevalový set - princezna. Obsahuje: sukně, korunka, cop, hůlka Délka šatů: 29cmParametry produktu
| Kód produktu | W026052 |
| Ean produktu | 8590331955152 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Halloween |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 46.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 49.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 50.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13500 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62044300 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

