Skateboard PARTY DREAM 43 cm
Kód produktu: W061356
Slevová skupina: C
- Novinka
Skateboard PARTY DREAM 43 cm. Rozměry: 43x7,9x12,5cm. Hmotnost 790g. Nosnost 30kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Skateboard PARTY DREAM 43 cm. Rozměry: 43x7,9x12,5cm. Hmotnost 790g. Nosnost 30kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W061356 |
| Ean produktu | 8592525875062 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 43.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 36.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04680 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

