Produkt byl přidán do oblíbených
69625 Skládací vesla, 137 cm, 2ks
Kód produktu: W004264
Slevová skupina: A
- Novinka
Kvalitní pádla pro čluny a kajaky. Pevné spoje s dvojitým zajištěním. Z pádel lze spojením složit jedno pro kajak. Hliníkové násady a plastová ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kvalitní pádla pro čluny a kajaky. Pevné spoje s dvojitým zajištěním. Z pádel lze spojením složit jedno pro kajak. Hliníkové násady a plastová pádla. - Konektor k uchycení pádel - Délka samostatných pádel 137 cm (lze spojit v jedno - 274 cm dlouhé)Parametry produktu
| Kód produktu | W004264 |
| Ean produktu | 6941057417844 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | adult |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.5 kg |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04851 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39269097 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | CN |

