Lovin Sliz tvarovací s obrázkovými flitry SLISE 1150 ml
Kód produktu: W030044
Slevová skupina: B
Sliz tvarovací s obrázkovými flitry SLISE 1150 ml. 6 variant - žlutá, růžová, červená, zelená, modrá, oranžová.
Podobné produkty
Popis produktu
Sliz tvarovací s obrázkovými flitry SLISE 1150 ml. 6 variant - žlutá, růžová, červená, zelená, modrá, oranžová.Parametry produktu
| Kód produktu | W030044 |
| Ean produktu | 4820199477249 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 1,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 1.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 16.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 29.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 17.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01070 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 6 |
| Země původu: | UA |

