Složka s drukem 15,7x11,2 cm
Kód produktu: W003086
Slevová skupina: A
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a ...
Podobné produkty
Popis produktu
Složka na dokumenty poslouží na archivaci a třídění jakýchkoli dokumentů. Využít ji můžete také jako složku na drobnosti nebo pouzdro na pastelky a jiné kreativní potřeby. vyrobena z měkkého plastu snadno omyvatelná zapínání na druk Rozměry: 15,7 x 11,2 cm (A6)Parametry produktu
| Kód produktu | W003086 |
| Ean produktu | 8590331905355 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.7 cm |
| Šířka výrobku: | 11.2 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

