Složka s drukem 16,5x12 cm základní deska
Kód produktu: W057364
Slevová skupina: A
- Novinka
Složka s drukem o velikosti 16,5x12 cm základní deska. 4 varianty.
Podobné produkty
Popis produktu
Složka s drukem o velikosti 16,5x12 cm základní deska. 4 varianty.Parametry produktu
| Kód produktu | W057364 |
| Ean produktu | 8590331046140 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 10.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 12.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 50.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.05580 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

