Složka s drukem 24x16,8 cm mix pastelová
Kód produktu: W057362
Slevová skupina: A
Složka s drukem o velikosti 24x16,8 cm mix pastelová. 6 barevných variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Složka s drukem o velikosti 24x16,8 cm mix pastelová. 6 barevných variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W057362 |
| Ean produktu | 8590331046126 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 18.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.2 cm |
| Výška výrobku: | 16.8 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 59.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.09706 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39261000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

